
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Lines | 1 |
| RoHS | Compliant |
| Length | 3.2 mm |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Impedance | 80 Ω |
| Height | 1.1 mm |
| Packaging | Reel |
| Width | 1.6 mm |
| Tolerance | 25 % |
| Max Current Rating | 3 A |
| DC Resistance (DCR) | 25 mΩ |
Stock: 25
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02918
Ext.Price$0.02918
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02918 | $0.02918 |
| 10 | $0.01459 | $0.14590 |
| 50 | $0.01418 | $0.70900 |
| 100 | $0.01378 | $1.37800 |
| 500 | $0.01339 | $6.69500 |
| 1000 | $0.01301 | $13.01000 |
| 3000 | $0.01264 | $37.92000 |
